20 Kwi

Świąteczne życzenia »

W imieniu społeczności szkolnej z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, radości, smacznego jajka oraz mnóstwo wiosennego słońca.

07 Kwi

Konkurs na plakat obcojęzyczny »

5 kwietnia 2019 roku w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs na plakat promujący naukę języków obcych.Do konkursu zgłoszonych zostało wiele pięknych prac, wykonanych z wykorzystaniem różnych technik artystycznych. Jury w składzie: opiekun Samorządu Uczniowskiego prof. Anna Wołoszczakiewicz, nauczyciele j.angielskiego prof. Agnieszka Dzidowska-Jankowska i prof.

06 Kwi

Wojewodzkim Konkursie Wiedzy o Projektowaniu „Projektowanie w AutoCAD” »

Dwoje naszych uczniów z klasy 2at (technik mechatronik) Oskar i Adrian w dniu 5 kwietnia 2019 wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Projektowaniu „Projektowanie w AutoCAD”. Dumni z osiągnięć naszych uczniów, do podium zabrakło kilku punktów. Gratulujemy serdecznie.

05 Kwi

Targi Wiedzy Maturzystów 2019 »

W dniu 04-04-2019 odbyło się kolejne spotkanie uczniów klas
trzecich i czwartych, którego tematem była gramatyka angielska.

Przez ponad miesiąc, pod kierunkiem pani Ewy Hadalskiej, trwały przygotowania młodszych kolegów i koleżanek, by dzisiaj przedstawić, przypomnieć i sprawdzić stopień opanowania, przez tegorocznych maturzystów, wybranych zagadnień gramatyki angielskiej.

04 Kwi

Zmiana harmonogramu kursów fryzjerskich »

Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem kursu koloryzacji we fryzjerstwie w związku ze zmianą miejsca odbywania się kursów. UWAGA: Grupy zostają takie same.

03 Kwi

Targi wiedzy z j. angielskiego »

Zapraszamy uczniów klas czwartych Technikum nr 1 na Targi Wiedzy z Języka Angielskiego, które odbędą się w czwartek 4 kwietnia 2019 (szczegóły na plakacie poniżej). Będziecie mięli okazję sprawdzić swoją wiedzę oraz powtórzyć zagadnienia gramatyczne przed maturą.

26 Mar

Deklaracje – egzamin zawodowy »

Uczniowie i absolwenci, którzy nie zdali egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w sesji zimowej 2019, mogą przystąpić do poprawki w sesji letniej 2019 r. Deklarację należy złożyć do 29 marca 2019 r. do p.

24 Mar

Zebrania z rodzicami »

Informujemy, że 28 marca 2019 odbędą się zebrania z rodzicami

godzina 17.00 – Branżowa Szkoła I stopnia nr 1godzina 18.00 – Technikum nr 1

Rodziców tegorocznych maturzystów zapraszamy o godzinie 17.30 do sali nr 11 na spotkanie informacyjne dotyczace egzaminu.

22 Mar

Wyjście do muzeum II Wojny Światowej »

W piątek, 22 marca, klasy 1bt i 2bt (technik grafiki i poligrafii cyfrowej) wybrały się do Muzeum II Wojny Światowej. Znajdująca się w budynku wystawa główna jest jedną z największych wystaw prezentowanych przez muzea historyczne na świecie.

22 Mar

UWAGA konkurs! »

Zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich Technikum nr 1 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 do udziału w konkursie na plakat promujący naukę języków obcych. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem poniżej.