ENG GER

O nasJeżeli zastanawiacie się nad wyborem szkoły - rozważcie naszą ofertę. Pomorskie szkoły Rzemiosł rozpoczęły swoją działalność z nowym rokiem szkolnym 2008/2009. Utworzony zespół szkół publicznych przy ulicy Sobieskiego 90 w Gdańsku, prowadzony jest przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Bazując na doświadczeniu grona pedagogicznego i infrastrukturze dawnego Zespołu szkół Technicznych i Ogólnokształcących zapraszamy do nauki w naszej Szkole.

Pomorskie szkoły Rzemiosł we współpracy z pomorskimi firmami zrzeszonych w Izbie zadbają o twoją przyszłość.

Jest to szkoła nowoczesna, która pomoże Wam zdobyć ciekawe i poszukiwane na rynku pracy umiejętności. Do Waszej dyspozycji są pracownie komputerowe z dostępem do internetu oraz wszystkie pracownie przedmiotowe w budynku. Nasza szkoła jest pięknie położona, mieści się w przestronnym budynku z nową salą gimnastyczną, aulą, dogodnie usytuowanym boiskiem, siłownią. sąsiadujemy z Centrum Kształcenia Praktycznego, w którym odbywają się zajęcia warsztatowe. Uczy u Nas profesjonalna kadra, panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce, pracy i zabawie. Dbamy również o Wasze bezpieczeństwo - budynek jest monitorowany.


Pomorskie szkoły Rzemiosł to zespół szkół, w skład którego wchodzi Technikum Nr 1 oraz Zasadnicza szkoła Zawodowa Nr 1. Przygotowujemy naszych uczniów do egzaminu maturalnego oraz do egzaminów zawodowych. Szczególnie dbamy o kształcenie praktyczne. Będąc uczniem PSR będziesz odbywać praktyki w najlepszych zakładach pracy w naszym regionie, a po ukończeniu szkoły bez trudu znajdziesz pracę w swoim zawodzie.
 pazdziernik


         sroda


07
Filmy o zawodach32


Jutro: 7
Regulamin >>
. konkursy
. galeria
. o nas           
. historia szkoły           
. rada rodziców           
. statut PSR i regulaminy           
. plan lekcji i zajęć pozalekcyjnych       
. szkolny zestaw podręczników           
. szkolne programy nauczania          
. miniprzedsiębiorstwo
. terminarz szkolny
. samorzad uczniowski
. praktyki zawodowe
. Koło Honorowego Dawcy Krwi
. biblioteka szkolna
. pedagog
. bieżace informacje
. informacje o egzaminie                
. przydatne linki
. informacje o egzaminie
. przydatne linki
. bieżace informacje
. terminy egzaminów
. przydatne linki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

zobacz listę naszych partnerów!