Beata Małgorzata Wierzba

 

Dyrektor Pomorskich Szkół Rzemiosł

  • 58-344-00-90
  • beata.wierzba@psr.gda.pl

Joanna Kostrzębska

 

Zastępca Dyrektora Pomorskich Szkół Rzemiosł

  • 58-344-00-90
  • joanna.kostrzebska@psr.gda.pl

Małgorzata Kotlenga

 

Zastępca Dyrektora Pomorskich Szkół Rzemiosł

  • 58-344-00-90
  • malgorzata.kotlenga@psr.gda.pl

Grażyna Kalita

 

Kierownik ds. Egzaminów Zawodowych

  • 58-344-00-90
  • grazyna,kalita@psr.gda.pl

Iwona Maciesza-Maślanka

 

Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu

  • 58-344-00-90
  • iwona.maciesza@psr.gda.pl

Ewa Murawska

 

Przewodnicząca Zespołu Pedagogiczno-Psychologicznego

  • 58-344-00-90
  • ewa.murawska@psr.gda.pl

Agnieszka Dzidowska-Jankowska

 

Kierownik Zespołu Przedmiotów Humanistycznych

  • 58-344-00-90
  • agnieszka.dzidowska@psr.gda.pl

Ewa Raczkowska

 

Kierownik Zespołu Przedmiotów Matematyczno – Przyrodniczych

  • 58-344-00-90
  • ewa.raczkowska@psr.gda.pl

Agata Mendyk

 

Kierownik Zespołu Przedmiotów Zawodowych

  • 58-344-00-90
  • agata.mendyk@psr.gda.pl