29 Lis

Zebrania z rodzicami »

Zgodnie z kalendarzem pracy szkoły dnia 29 listopada 2023 r. o godz. 18.00 odbędą się zebrania z rodzicami. Na prośbę rodziców, ze względu na dużą liczbę zachorowań, w formule on-line z wykorzystaniem GOOGLE MEET.

28 Lis

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego »

Zapraszamy chętnych do udziału w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbedzie się 6 grudnia. Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 30 listopada 2023 r.

24 Lis

Dzień misia w PSR »

24 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Misia. W tym dniu mogliśmy przyjść do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszakami. Pluszowe misie sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Fot.

22 Lis

My dla Niepodległej – koncert piosenek patriotycznych »

Przedstawiamy fotorelację z Koncertu piosenek niepodległościowych “My dla Niepodległej”, który odbył się w Europejskim Centrum Solidarności w dniu 22.11. 2023 r., w którym brali udział uczniowie Pomorskich Szkół Rzemiosł oraz Pani dyrektor.

21 Lis

Zaproszenie na koncert piosenek niepodległościowych »

W dniu 22 listopada 2023 roku, o symbolicznej godzinie 11:11, uczniowie Pomorskich Szkół Rzemiosł im. Wiesława Szajdy wezmą udział w koncercie piosenek niepodległościowych My dla Niepodległej, który odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności .

20 Lis

Dzień Misia w PSR »

Zapraszamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w nadchodzącym Dniu misia już w ten piątek 24.11.

20 Lis

Szkolenie fryzjerskie »

Dziś 20.11.23 odbył się pokaz i szkolenie technika usług fryzjerskich kl 2 eT pt EVENING STYLE – modne upięcia wieczorowe.

16 Lis

Miedzynarodowy Dzień Tolerancji »

Dzisiaj, 16 listopada, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Jest to święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1995 roku z inicjatywy UNESCO. Celem tego dnia jest promowanie tolerancji, szacunku i akceptacji różnorodności kulturowej na świecie.

14 Lis

Cosplay Con w PSR »

Dziś w naszej szkole swój dzień obchodzili cosplayerzy. Była to wspaniała okazja, aby zaprezentować swoją kreatywność i umiejętności kostiumograficzne. Uczniowie w przepięknych strojach przechadzali się po korytarzach, pozowali do zdjęć i rozmawiali ze sobą o swoich kostiumach.

10 Lis

Akademia z okazji Święta Niepodległości »

11 listopada to ważna data dla każdego Polaka. Dlatego w przeddzień tego święta uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczcili 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.