16 Kwi

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym »

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły – Technikum nr 1 – uczący się w klasie 2bT4 (technik grafiki i poligrafii cyfrowej) Borys Sterlingow otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie “Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”, w kategorii ‘praca plastyczna’. W tym roku, w II edycji tego konkursu zgłoszonych zostało 3 700 prac.

14 Kwi

Finał wielkanocnego konkursu fotograficznego »

Nasz wielkanocny facebookowy konkurs fotograficzny został zakończony. Najwięcej “lajków” zdobyło zdjęcie Kacpra Termana z klasy 1fT (777 “lajków” – stan na godz. 20:00, 14.04.2021), który wygrywa I nagrodę. Na II miejscu jest Marta Machutta (761 “lajków”) z klasy 1dB, a III miejsce przypadło Alicji Okoń z klasy 1bT (215 “lajków”).

13 Kwi

Projekt naszego ucznia zwycięża w konkursie na gdański mural »

Miło nam ogłosić że autorem zwycięskiego projektu muralu “Autyzm – jestem bliżej” jest Przemek Koba uczeń Technikum Nr 1 (klasa 2bT5) uczący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Serdecznie gratulujemy projektu i samego zaangażowania. Duma nas rozpiera Więcej o powstawaniu muralu: https://bit.ly/3da76PhFot.

12 Kwi

Hackaton LabControl i PSR »

Zapraszamy od udziału w 💻 Hackatonie 💻  organizowanym przez LabControl oraz Pomorskie Szkoły Rzemiosł.
Lubisz muzykę 👉 stwórz aplikację do  słuchania, ratingowania i udostępniania muzyki 🎵🎧🎵

do 20 kwietnia wyślij zgłoszenie na adres: karol.adamczyk@psr.gda.pl
czas trwania Hackatonu: 22-23 kwietnia 2021 r.

09 Kwi

Współpracujemy z Lab Control »

Miło nam poinformować Was, że w dniu dzisiejszym podpisaliśmy List intencyjny – deklarację współpracy z Lab Control Sp. z o.o., dotyczącą długofalowej współpracy we wspólnym kształceniu uczniów Technikum Nr 1 uczących się w zawodzie technik programista i technik informatyk.

06 Kwi

Fotograficzny konkurs wielkanocny »

Dziś ruszył nasz Wielkanocny Konkurs Fotograficzny.

Jeśli chcesz, żeby dane zdjęcie wygrało – daj mu “lajka” na naszym szkolnym profilu FacebookowymWygrywają 3 zdjęcia z największą ilością lajków (liczymy TYLKO “lubię to”) Nagrodami są bony upominkowe do sklepu Empik.

UWAGA: Głosujemy do ŚRODY 14 KWIETNIA DO GODZ. 20.

02 Kwi

Wielkanocne życzenia »

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń oraz radości w sercu.

30 Mar

Zebrania z rodzicami »

Przypominamy, że zgodnie z kalendarzem pracy naszej szkoły 31 marca 2021 r. o godz. 17.00 (Branżowa Szkoła I stopnia nr 1) i 18.00 (Technikum nr 1) odbędą się zebrania z Rodzicami on-line z wykorzystaniem linków do zajęć z wychowawcą danej klasy (za pośrednictwem Google Meet i kont uczniowskich).

29 Mar

Ratujemy płazy Gdańska »

Jako co roku, pan profesor Piotr Januszewski, tym razem wraz uczniami klasy 1fT (technik fotografii i multimediów) w sobotę 27 marca 2021 r. wzięli udział w akcji “Ratujemy Płazy Gdańska” budując zastawkę ratującą płazy w okresie migracji tych zwierząt do cieków wodnych (fot.

27 Mar

Wielkanocny konkurs fotograficzny »

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym:

„Wielkanocny konkurs fotograficzny”

Stworzyłeś piękną, wielkanocną martwą naturę? Udokumentowałeś proces malowania pisanek albo pieczenia wyjątkowego mazurka? Chcesz mieć fotograficzny autoportret w wianku z bazi? Zrób wielkanocne zdjęcie i do 2 kwietnia 2021, do godz. 14:00 wyślij je na adres: konkurs_psr@psr.gda.