23 Lis

Zebrania z rodzicami »

Zgodnie z kalendarzem pracy naszej szkoły 26 listopada 2020 r. o godz. 18.00 odbędą się zebrania z Rodzicami on-line z wykorzystaniem linków do zajęć z wychowawcą danej klasy (za pośrednictwem Google Meet i kont uczniowskich). Szczegółowe informacje znajdują się w dzienniku elektoronicznym.

17 Lis

Konkurs – Zielona Europa »

W imieniu Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej” zapraszamy do udziału w konkursie:

W warunkach coraz większego zmęczenia nauczycieli i uczniów nauką zdalną, organizujemy konkurs Zielona Europa – zróbmy to razem!, który, mamy nadzieję, urozmaici uczniom i nauczycielom szarą codzienność, a przede wszystkim podniesie świadomość o zagrożeniach, jakie ni

12 Lis

“100 kartek dla Hospicjum” »

Akcja “ kartek dla Hospicjum” – corocznie pomagamy Hospicjum ks. Dutkiewicza w Gdańsku – i w tym roku nie może być inaczej – zapraszamy wszystkich uzdolnionych plastycznie i z serduszkiem chętnym do pomocy, do wykonania kartki (lub kartek), które zostaną wykorzystane do przesłania życzeń podopiecznym z Hospicjum Domowego.

11 Lis

Szkoła do Hymnu »

Dzisiaj Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku, inaczej niż zwykle świętujemy w domach. Wczoraj, wzięliśmy udział w projekcie “Szkoła do Hymnu”. O godzinie 11.11, w naszych wirualnych klasach uczciliśmy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości śpiewając wspólnie nasz hymn narodowy. Poniżej krótka relacja z tego wydarzenia.

10 Lis

Święto Niepodległości »

Z okazji jutrzejszego Święta Niepodległości uczniowie klas technik grafiki i poligrafii cyfrowej wykonywali podczas zdalnych zajęć plakaty pt.: “Czym jest dla mnie Niepodległosć”. Zapraszamy do obejrzenia galerii wybranych pracy naszych kolegów i koleżanek.

06 Lis

“Szkoła do Hymnu” »

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Szkoła do Hymnu”. W związku z tym zapraszamy wszyskich tj nauczycieli i uczniów do wspólnego odśpiewania hymnu państwowego we wtorek 10 listopada o godzinie 11:11 (oczywiście online). Dzień ten jest też dniem galowym dla całej społeczności szkolnej.

05 Lis

Zbiórka dla schroniska »

Zapraszamy uczniów i nauczycieli naszej szkoły do przyłączenia się do corocznej zbiórki rzeczy dla schroniska “Promyk” w Gdańsku.W tym roku zbieramy: koce, poszewki narzuty, dywaniki. Nie zbieramy tzw. rzeczy z wypełnieniem: kołder, poduszek, materacy, czy śpiworów (które niestety nie nadają się dla zwierząt w schronisku).

04 Lis

Zajęcia z wychowawcą online »

Nauczanie zdalne trwa nadal. Przedstawiamy Wam galerię zdekonstruowanych portretów uczniów klasy 3dT oraz 3eT. Powstały one podczas zdalnych zajęć z wychowawcą, których tematem było “JA” Przy okazji dowiedzieliśmy się o twórczości Pablo Picasso.

03 Lis

Stypendia przyznane »

Miło nam ogłosić, że uczennica klasy 2 bT5 (technik grafiki i poligrafii cyfrowej), Patrycja Piankowska oraz uczeń klasy 4 bT (technik grafiki i poligrafii cyfrowej), Jakub Wołkanowski otrzymali w tym roku stypendium Prezesa Rady Ministrów.Ponadto Patrycji zostało przyznane też Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2020/2021 w ramach projektu pn.

20 Paź

Zasady prowadzenia zajęć online »

Drodzy Uczniowie i Rodzice
Od 19.10.2020 ruszyliśmy ze zdalnym nauczaniem. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z obwiązującym od tego czasu dokumentami określającymi zasady prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik na odległość
ZARZĄDZENIE NR 4/2020-2021 – z dnia 20 października 2020 r.