02 Sie

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych – Rekrutacja 2021 »

Poniżej publikujemy listę przyjętych i nieprzyjętych kandydatów do Technikum Nr 1 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 (stan na godz. 14:00, 2 sierpnia 2021).

22 Lip

Uwaga Kandydaci do naszej szkoły! »

Przypominamy, że warunkiem koniecznym przyjęcia do szkoły jest dostarczenie kompletu dokumentów oraz zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu (Technikum nr 1) lub umowy o pracę (Branżowa Szkoła I stopnia nr 1).

22 Lip

Listy zakwalifikowanych »

Drodzy Kandydaci! Listy uczniów zakwalifikowanych do naszej szkoły będą opublikowane dziś o godzinie 14.00 przed budynkiem naszej szkoły. Informację o zakwalifikowaniu się do szkoły można sprawdzić też na stronie: https://nabor-pomorze.edu.com.pl/ po zalogowaniu się na swoje konto.

05 Lip

Matura – sesja poprawkowa »

Absolwenci, którzy nie zdali egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej na poziomie podstawowym mogą przystąpić do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym (24 sierpnia 2021 r., godz. 9.00).

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO TEGO EGZAMINU JEST ZŁOŻENIE DO DNIA 12 LIPCA 2021 r. ODPOWIEDNIEGO OŚWIADCZENIA załącznik 7_2314 – plik pdf, edytowalny.

02 Lip

Odbiór wyników egzaminów maturalnych »

05 lipca 2021 r. (poniedziałek) w godz. 9.00 – 16.00 oraz w dn. 06 – 09 lipca r. w godz. 10.00 – 14.00 u p. wicedyrektor J. Kostrzębskiej można odbierać świadectwa dojrzałości, aneksy do świadectw oraz zaświadczenia o wynikach egzaminów maturalnych. 

Podczas odbioru świadectw i wyników proszę o przestrzeganie wytycznych sanitarnych oraz posiadanie własnego długopisu.

25 Cze

Zakończenie roku szkolnego »

Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021 oraz pożegnaliśmy naszych absolwentów klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia nr 1.

19 Cze

Mistrzostwach Polski Juniorów w Bowlingu Sportowym »

Miło nam poinformować, że nasz uczeń z klasy 1dT Kewin Korkowski zajął I miejce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Bowlingu Sportowym w Ostródzie, które odbyły się 19 czerwca 2021 r.

18 Cze

Szkolenie z PHP »

17 czerwca 2021 odbyły sie ostatnie zajęcia z kursu z programowania w języku PHP dla uczniów kształcących się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej, realizowane w ramach projektu “Cyfrowe technikum przyszłości” (przedsięwzięcie strategiczne “Kształtowanie sieci szkół zawodowych w regionie”). Jest to jedno z kilku szkoleń w ramach tego projektu.

17 Cze

Wakacyjny konkurs graficzny »

UWAGA KONKURS

Zapraszamy naszych uczniów do konkursu graficznego organizowanego przez IT Media. Połącz kreatywność, technologię, empatię i zilustruj poniższe hasło konkursowe “Gest, na który stać każdego” w formie: ilustracji komiksu lub fotomontażu posługując się aplikacjami takimi jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator lub Adobe InDesign (bezpłatna wersja próbna na www.

16 Cze

Spotkanie w ramach Polskiego Inkubatora Rzemiosła »

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie z Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezesa RM, Pełnomocnikiem Rządu ds. polityki młodzieżowej i Wiceprzewodniczącym Komitetu ds. Pożytku Publicznego Panem Piotrem MAZURKIEM oraz z Podsekretarz Stanu w Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Panią Olgą SEMENIUK. Celem spotkania było zaprezentowanie nowego rządowego programu pn.