22 Lut

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego »

lutego jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego dlatego dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów kształcących się w zawodzie technik obsługi turystycznej i technik organizacji turystyki z Panią Inką Niemczewską przewodniczką turystyczną po Gdańsku.

21 Lut

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego »

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to święto obchodzone 21 lutego, ustanowione przez UNESCO podczas 30. Sesji Konferencji Generalnej 17 listopada 1999 roku. Odsyła do tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w Dhace w Bangladeszu.

14 Lut

Walentynki PSR »

Kochani, życzymy Wam wyjątkowych Walentynek Dbajcie o swoje serduszka

11 Lut

Walentynkowe zdjęcie »

Zapraszamy Was do wspólnej Walentynkowej zabawy. W piątek 12 lutego 2021 r. na 3 godz. lekcyjnej w każdej klasie wykonamy zdjęcie Walentynkowe osób ubranych na czerwono (mających ubrane widoczne, czerwone elementy garderoby).

10 Lut

Konkurs artystyczny dla uczniów PSR  “Wobec przyrody” »

“Żyjesz tylko przez maleńką chwilę życia przyrody. Kim będziesz za trzydzieści tysięcy lat?” – J. Gaarder, “Świat Zofii”

Kim jesteśmy wobec przyrody? Jaki mamy na nią wpływ? Jakie są relacje człowieka i przyrody? Cytat ze “Świata Zofii” prowokuje nas do zadawania pytań.
Jeżeli chcesz pokazać światu swoje odpowiedzi, weź udział w konkursie.

09 Lut

Dzień Bezpiecznego Internetu »

Dziś, 9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, który obchodzony jest w całej Europie, a od 2004 roku również w Polsce. Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej, mająca na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

04 Lut

Walentynki na Instagramie »

Walentynki już niedługo. Wiemy, że jesteście bardzo twórczy.

02 Lut

Polskie serce pękło. Katyń 1940 – konkurs »

Ruszyła II edycja konkursu literacko-plastycznego „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940” przeznaczonego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Na konferencji prasowej 25 stycznia 2021 r. marszałek Sejmu Elżbieta Witek, inicjatorka konkursu, ogłosiła szczegóły wydarzenia.

25 Sty

Zebrania z rodzicami »

Informujemy, że 28 stycznia 2021 r. odbędą się Zebrania z rodzicami on- line przy użyciu narzędzia Google Meet – podsumowanie I okresu.

Godz. 17.00 – klasy I – III Branżowej Szkoły I stopnia nr 1.
Godz. 18.00 – klasy I – IV Technikum Nr 1.

22 Sty

Pożegnanie ś.p. Pana Wiesława Szajdy »

Dzisiaj żegnamy się z ś.p.