14 Wrz

Szanowni Państwo,
zapraszamy uczniów i rodziców do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów „Zaplanuj z głową swoją przyszłość edukacyjno – zawodową”, które odbędą się 10-14 października 2016 r. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku -Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku.
Warsztaty skierowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy ukończyli 18 lat oraz do rodziców, którzy chcą wesprzeć swoje dzieci uczęszczające do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w dokonaniu wyboru edukacyjno – zawodowego.

Dzięki udziałowi w warsztatach uczniowie dowiedzą się :
– jakie są obecnie trendy na pomorskim rynku pracy,
– jakich pracowników potrzebują lokalni pracodawcy,
– jakie mają predyspozycje zawodowe, co może ułatwić im wybór np. kierunku studiów,
– jakie są kluczowe kompetencje na rynku pracy i jak je rozwijać.

Warsztaty prowadzone będą przez Klaudię Zagórowicz doradcę zawodowego i Annę Pawłowską specjalistę rynku pracy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku. Na każde z zajęć obowiązują wcześniejsze zapisy: telefonicznie pod numerem 58 323 72 30 bądź osobiście w siedzibie Centrum przy Heweliusza 11 w Gdańsku, I piętro, pok. 6.
Zapraszamy do udziału w warsztatach.

Więcej informacji na temat Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku można znaleźć na http://wup.gdansk.pl/artykuly/1175.html lub https://www.facebook.com/poradnictwozawodowegdansk/ .

1

2