17 Maj

Drodzy Uczniowie (obecni i przyszli) oraz Rodzice

Zapraszamy do wspólnych obchodów Święta Szkoły, które rozpoczniemy 26 maja rozgrywkami koszykówki ulicznej dla szkół gimnazjalnych “PSR STREETBALL”. Gimnazjaliści, zgłoście swój udział w rozgrywkach i przyjdźcie wraz z kolegami i koleżankami ze swojej szkoły,aby kibicować swojej drużynie. Szczegóły dotyczące rozgrywek  – KLIK. W dniu tym mamy też dzień otwarty w naszej szkole i zapraszamy Was do odwiedzenia i zwiedzenia jej w godzinach 9.00-13.00. Będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają pracownie oraz lekcje w Pomorskich Szkołach Rzemiosł. Natomiast 27 maja (w sobotę) zapraszamy wszystkich na FESTYN RODZINNY na terenie naszej szkoły w godzinach 10.00 – 14.00. Czekać na Was będzie wiele atrakcji, m. in. konkursy, gry i zabawy sprawnościowe, pokaz technik druku, motorów żużlowych, konne przejażdżki, kącik malucha, a w nim: trampoliny, bańki mydlane, malowanie twarzy i wiele innych – szczegóły na plakacie poniżej. Zapraszamy!