14 Paź

13 października 2017 roku odbyła się w Pomorskich Szkołach Rzemiosł uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP oraz Rady Rodziców. Pierwsze słowa skierowała do społeczności szkolnej pani dyrektor Beata Wierzba. Były to życzenia nie tylko dla nauczycieli, ale do wszystkich pracowników szkoły, bo przecież Dzień Edukacji, to nie potoczny Dzień Nauczyciela – to święto wszystkich, którzy związani są ze szkołą. Całą uroczystość uświetnił występ przygotowany przez naszych uczniów oraz prezentacja portretów wychowawców narysowanych przez poszczególne klasy. Następnie przyznane zostały specjalne nagrody dla uczennic reprezentujących nas na tegorocznych Targach Uroda 2017. Pracownicy szkoły, w tym nauczyciele otrzymali  nagrody Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP i nagrody Dyrektora Szkoły. Zaproszeni goście uczestniczyli również w uroczystym otwarciu nowej pracowni piekarniczo-cukierniczo-kucharskiej w naszej szkole.
Fot. Piotr Januszewski: KLIK