08 Paź

W piątek 5 października w Teatrze Wybrzeże odbyła się Pomorska Gala Rzemiosła 2018, połączona z obchodami 10-lecia Pomorskich Szkół Rzemiosł, w ramach której nadano naszym szkołom sztandar. Podczas Gali wręczono również odznaczenia Pomorskiej Izby Rzemieślniczej „Rzemiosło – za Zasługi”, z ramienia zespołu szkół, Złotą odznakę Izby Rzemieślniczej otrzymała Pani wicedyrektor Danuta Barnik.
Srebrną odznakę Izby Rzemieślniczej otrzymali: Pani wicedyrektor Joanna Kostrzębska, Pani Anna Lehmann, Pani Marta Darżynkiewicz, Pani Anna Wołoszczakiewicz oraz Pan Marek Sobczak.
Wręczono też odznaczenia “Za zasługi dla Pracodawców Pomorza”, którym nagrodzona została Pani dyrektor naszej szkoły – Beata Wierzba. Organizatorem Gali wraz z Jubileuszem była Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP – organ prowadzący naszą szkołę. Fot. Piotr Januszewski: KLIK