07 Cze

W dniu 06-06-2019 w sali 22 w naszej szkole odbyła się wystawa prac uczniów klas 3 ET (technik usług fryzjerskich) i 3 CZ (fryzjer) zatytułowana „My dream workplace”. Były to projekty pomysłów uczniowskich na temat przyszłych zakładów pracy. W ramach języka angielskiego zawodowego każdy miał za zadanie przemyśleć, przygotować, przedstawić w dowolnej formie(prezentacja multimedialna, makieta, plakat) i zaprezentować w języku angielskim to, jak wyobraża sobie swoje przyszłe miejsce pracy.
W tym roku wszyscy uczniowie zdecydowali się na przyniesienie „swoich marzeń”. Były to makiety różnej wielkości i zagospodarowania powierzchni użytkowej. Różniły się także pod względem technik wykonania, kolorystyki i śmiałości pomysłów. Opowiadanie o pomysłach na temat przyszłego miejsca pracy utrudnione było faktem, że należało to zrobić w języku angielskim…
W czwartek komisja w składzie: Ewa Hadalska, Anna Lehman, Katarzyna Oskroba oraz uczennice kl. 2FT: Julia Bielecka, Dominika Bielińska wybrała, ich zdaniem, wyróżniające się prace.
I MIEJSCE- Zuzanna Borzyszkowska; II MIEJSCE- Natalia Ostrowska; III MIEJSCE-Julia Bielecka;WYRÓŻNIENIA: Martyna Berent, Ewelina Bosiak i Natalia Lejk
Autorzy wybranych prac dostali ocenę celującą z przedmiotu, która, zwłaszcza pod koniec roku szkolnego, stanowiła wspaniałe zwieńczenie całorocznych wysiłków.